uvodka.jpg

Eco Village

...aj rušná ulica v biznis zóne sa môže zmeniť na inšpiratívny priestor pre všetkých milovníkov filozofie EKO a BIO.

Eco Village je trhoviskom plným skvelých zelených nápadov, edukačných aktivít na podporu vzdelávania v ekologickej oblasti a najmä poctivých výrobcov, ktorí chcú robiť veci lepšie, zdravšie a kvalitnejšie. Myšlienka tohto výnimočného mestského eventu sa zrodila krátko po otvorení prvého zeleného administratívneho centra v hlavnom meste – BBC 1 Plus.

 

Miesto s dobrou energiou

Prvý ročník Eco Village sa konal v roku 2014 a odvtedy jeho popularita stále rastie, čo dokazuje aj stúpajúci počet predajcov, aktívnych účastníkov, vystupujúcich, ale najmä spokojných a nadšených návštevníkov. Na podujatie sa môžete tešiť každoročne v máji, v roku 2016 sa však po prvýkrát konala aj jeho vianočná verzia.

 
DSC_8392.jpg

Naši predajcovia

Trhovisko dáva ľuďom príležitosť pochutnať si na dobrých jedlách, kúpiť si prvotriedne farmárske produkty, dozvedieť sa niečo nové o udržateľnom prístupe k životnému prostrediu, aktívne sa zapojiť do rozličných workshopov, zabaviť sa a najmä zažiť príjemný deň v prívetivej zelenej atmosfére pri budove BBC 1 Plus.

 

Barbell Smoothie Bar

Pripravujeme pre pracujúcich ľudí čerstvé ovocné a zeleninové nápoje už takmer 2 roky. Teší nás, že je tu tak veľa ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a preto v súčastnosti rozširujeme naše aktivity o rozvoz smoothies do firiem pre zamestnancov v Bratislave ako benefit.   www.barbell.sk   www.facebook.com/barbellsmoothiebar

Pripravujeme pre pracujúcich ľudí čerstvé ovocné a zeleninové nápoje už takmer 2 roky. Teší nás, že je tu tak veľa ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a preto v súčastnosti rozširujeme naše aktivity o rozvoz smoothies do firiem pre zamestnancov v Bratislave ako benefit.

www.barbell.sk
www.facebook.com/barbellsmoothiebar

 

Ekologická domácnosť

Ekologická domácnosť - eshop & blog -  váš domov bez zbytočných chemikálií. V našej ponuke nájdete iba produkty, ktoré sú v čo najvyššej možnej miere prírodné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Ekodrogéria, prírodná kozmetika, osobná hygiena, detská a materská starostlivosť, aromaterapia, domov bez obalu (tašky, sieťovky, vrecká, fľaše). Chráňte s nami svoje zdravie a životné prostredie!   PS: Blog "Domov je tam, kde je eko" o tom, ako žiť zdravšie bez zbytočných chemikálií v našich domovoch, praktické informácie, rady, zaujímavé články a tipy na produkty už čoskoro na stránke www.ekodomov.sk :)   http://www.ekologickadomacnost.sk

Ekologická domácnosť - eshop & blog -  váš domov bez zbytočných chemikálií. V našej ponuke nájdete iba produkty, ktoré sú v čo najvyššej možnej miere prírodné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Ekodrogéria, prírodná kozmetika, osobná hygiena, detská a materská starostlivosť, aromaterapia, domov bez obalu (tašky, sieťovky, vrecká, fľaše). Chráňte s nami svoje zdravie a životné prostredie!

PS: Blog "Domov je tam, kde je eko" o tom, ako žiť zdravšie bez zbytočných chemikálií v našich domovoch, praktické informácie, rady, zaujímavé články a tipy na produkty už čoskoro na stránke www.ekodomov.sk :)

http://www.ekologickadomacnost.sk

 

Petit Lulu

   Látkové plienky hlásia veľký návrat. České ručne šité plienky a doplnky značky Petit Lulu sú vyrábané zo zmesi prírodných materiálov, bambusu a bio bavlny (certifikát Global Organic Textile Standard), a sú preto vhodné pre detičky už od narodenia. Bambus je prirodzene antibakteriálny, nedráždi ani tú najcitlivejšiu pokožku, ktorá v plienkach prirodzene dýcha a predchádza tak tvorbe zaparenín. Látkové plienky zabezpečujú prirodzene široké balenie vhodné pre správny vývoj kĺbikov. Je v nich tiež, na rozdiel od jednorazoviek, nižšia teplota, čo priaznivo vplýva na vývoj pohlavných orgánov. Plienky Petit Lulu sa perú na 60-ke, môžu ísť do sušičky a nežehlia sa. Plienková výbava od Petit Lulu je len zlomkom nákladov v porovnaní s jednorazovkami. V Petit Lulu Vám radi poradia pri zostavovaní zvýhodnenej plienkovej sady i to ako plienky používať a ošetrovať.   www.petitlulu.sk

 

Látkové plienky hlásia veľký návrat. České ručne šité plienky a doplnky značky Petit Lulu sú vyrábané zo zmesi prírodných materiálov, bambusu a bio bavlny (certifikát Global Organic Textile Standard), a sú preto vhodné pre detičky už od narodenia. Bambus je prirodzene antibakteriálny, nedráždi ani tú najcitlivejšiu pokožku, ktorá v plienkach prirodzene dýcha a predchádza tak tvorbe zaparenín. Látkové plienky zabezpečujú prirodzene široké balenie vhodné pre správny vývoj kĺbikov. Je v nich tiež, na rozdiel od jednorazoviek, nižšia teplota, čo priaznivo vplýva na vývoj pohlavných orgánov. Plienky Petit Lulu sa perú na 60-ke, môžu ísť do sušičky a nežehlia sa. Plienková výbava od Petit Lulu je len zlomkom nákladov v porovnaní s jednorazovkami. V Petit Lulu Vám radi poradia pri zostavovaní zvýhodnenej plienkovej sady i to ako plienky používať a ošetrovať.

www.petitlulu.sk

 

URBAN COFFE

Urban coffee je jedna z prvých kaviarní v Bratislave, v ktorej sa káva praží priamo v priestoroch kaviarne. Sídlo prvej prevádzky sa nachádza práve v bude BBC 1 Plus na Plynárenskej ulici v Bratislave. Koncom minulého roka sme otvorili druhú kaviareň v Panorama City na Landererovej ulici. V našej ponuke nájdete približne 30 druhov plantážnych káv z celého sveta, ktoré pražíme priamo v kaviarňach. V našom stánku na Eco Village budete môcť ochutnať dve výberové kávy a zakúpiť si kávy z rôznych kútov sveta. V ponuke budeme mať aj ECO take away poháre na kávu, čaj alebo iné nápoje.   https://www.facebook.com/URBAN-Coffee-Bratislava-1568212893391225/?pnref=lhc

Urban coffee je jedna z prvých kaviarní v Bratislave, v ktorej sa káva praží priamo v priestoroch kaviarne. Sídlo prvej prevádzky sa nachádza práve v bude BBC 1 Plus na Plynárenskej ulici v Bratislave. Koncom minulého roka sme otvorili druhú kaviareň v Panorama City na Landererovej ulici. V našej ponuke nájdete približne 30 druhov plantážnych káv z celého sveta, ktoré pražíme priamo v kaviarňach. V našom stánku na Eco Village budete môcť ochutnať dve výberové kávy a zakúpiť si kávy z rôznych kútov sveta. V ponuke budeme mať aj ECO take away poháre na kávu, čaj alebo iné nápoje.

https://www.facebook.com/URBAN-Coffee-Bratislava-1568212893391225/?pnref=lhc

 

MAGULA

Úcta k tradícii, žvot v generáciach, spoluúčasť na zázraku stvorenia a viera v budúcnosť našej krásnej planéty, to sú hodnoty, ktoré ovplyvňujú náš každodenný život.  Preto sme nadviazali na rodinnú tradíciu z roku 1931, preto v našom rodinnom vinárstve spolupracujú tri generácie a  preto pestujeme vinič a ďálšie plodiny bez použitia herbicídov, pesticídov a systémových chemických prípravkov. Veríme, že hrozno samo vydá zo seba to najlepšie, my mu poskytujeme iba pokoj a čas, aby  vo víne mohlo naplno prejaviť odrodové charakteristiky a jedinečný terroir Ružovej a Vlčej doliny. Snažíme sa o rovnováhu, harmóniu a autentickosť, ktoré možno nájsť aj v našich vínach.

Úcta k tradícii, žvot v generáciach, spoluúčasť na zázraku stvorenia a viera v budúcnosť našej krásnej planéty, to sú hodnoty, ktoré ovplyvňujú náš každodenný život.

Preto sme nadviazali na rodinnú tradíciu z roku 1931, preto v našom rodinnom vinárstve spolupracujú tri generácie a  preto pestujeme vinič a ďálšie plodiny bez použitia herbicídov, pesticídov a systémových chemických prípravkov. Veríme, že hrozno samo vydá zo seba to najlepšie, my mu poskytujeme iba pokoj a čas, aby  vo víne mohlo naplno prejaviť odrodové charakteristiky a jedinečný terroir Ružovej a Vlčej doliny. Snažíme sa o rovnováhu, harmóniu a autentickosť, ktoré možno nájsť aj v našich vínach.

 

Sušienkovo

Sušienkovo je rodinná firma, ktorá vznikla pár týždňov po príchode jej zakladateľky, whippetky Sušienky. Sme nezávislý výrobca zdravého krmiva a pamlskov, ktoré pochádza priamo z našej vlastnej výroby, kuchyne v Prahe. Všetky naše produkty sú vyrobené ručne a výhradne z poctivých a lokálnych etických / bio surovín. Vážime si zvieratá aj prírodu - preto všetko mäso pochádza buď z voľnej prírody alebo z chovov, kde su zvieratá celý deň na lúke a pasú sa voľne. Mäso je doplnené čerstvou zeleninou, ovocím a bylinkami, ktoré pochádzajú taktiež od lokálnych pestovateľov. Časť z nich si dokonca pestujeme aj my sami na našich poliach. Sušienky, sušené stejky a konzervy sú bezlepkové, bez zemiakov, sóje a iných nezmyslov, konzervantov, či stabilizátorov.  www.susienkovo.sk

Sušienkovo je rodinná firma, ktorá vznikla pár týždňov po príchode jej zakladateľky, whippetky Sušienky. Sme nezávislý výrobca zdravého krmiva a pamlskov, ktoré pochádza priamo z našej vlastnej výroby, kuchyne v Prahe. Všetky naše produkty sú vyrobené ručne a výhradne z poctivých a lokálnych etických / bio surovín. Vážime si zvieratá aj prírodu - preto všetko mäso pochádza buď z voľnej prírody alebo z chovov, kde su zvieratá celý deň na lúke a pasú sa voľne. Mäso je doplnené čerstvou zeleninou, ovocím a bylinkami, ktoré pochádzajú taktiež od lokálnych pestovateľov. Časť z nich si dokonca pestujeme aj my sami na našich poliach. Sušienky, sušené stejky a konzervy sú bezlepkové, bez zemiakov, sóje a iných nezmyslov, konzervantov, či stabilizátorov.

www.susienkovo.sk

Buchtáreň

Buchtáreň, je prvý streetfood s tradičnými parenými buchtami. Parené buchty máme klasiky ako so slivkovým lekvárom alebo jahodou, ale aj zaujímavé ako napríklad s nutelou alebo mletým mäsom. K sladkým buchtám ponúkame množstvo rôznych posýpok a roztopené maslo a na slané máme s restovanou slaninkou a s cibuľkou. To treba ochutnať ;) Taktiež k buchtám ponúkame kvalitné slovenské mlieko a kakao. Ako jediný, minimálne na Slovensku, robíme parené buchty aj na slano, s mletým mäsom, restovanou slaninkou a skaramelizovanou cibuľkou. Ako prílohu dávame kyslú kapustu alebo smotanu a na drobno nakrájanú jarnú cibuľku. Ide o kvalitný, ručne robený výrobok zo Slovenska.   www.buchtaren.sk

Buchtáreň, je prvý streetfood s tradičnými parenými buchtami. Parené buchty máme klasiky ako so slivkovým lekvárom alebo jahodou, ale aj zaujímavé ako napríklad s nutelou alebo mletým mäsom. K sladkým buchtám ponúkame množstvo rôznych posýpok a roztopené maslo a na slané máme s restovanou slaninkou a s cibuľkou. To treba ochutnať ;) Taktiež k buchtám ponúkame kvalitné slovenské mlieko a kakao. Ako jediný, minimálne na Slovensku, robíme parené buchty aj na slano, s mletým mäsom, restovanou slaninkou a skaramelizovanou cibuľkou. Ako prílohu dávame kyslú kapustu alebo smotanu a na drobno nakrájanú jarnú cibuľku. Ide o kvalitný, ručne robený výrobok zo Slovenska.

www.buchtaren.sk

 

FantastiCo

"Milujeme príbehy. Ten o Bratislavských rožkoch je skutočne fantastický. Začal sa koncom 16. storočia, keď sa objavili prvé záznamy z vtedajšieho Pressburgu, o predaji pečiva, plneného makom alebo orechami. Prvá zmienka o Bratislavskom rožku pochádza z roku 1876, keď mestské noviny priniesli článok o vynikajúcich „rožtekoch“. Avšak už v roku 1785 ich podľa cechu predávalo pekárstvo U Scheuermanna pri Hlavnom námestí v Bratislave. Z tohto obdobia pochádza aj dodnes zachovaná receptúra na ich prípravu.   www.fantastico.biz

"Milujeme príbehy. Ten o Bratislavských rožkoch je skutočne fantastický. Začal sa koncom 16. storočia, keď sa objavili prvé záznamy z vtedajšieho Pressburgu, o predaji pečiva, plneného makom alebo orechami. Prvá zmienka o Bratislavskom rožku pochádza z roku 1876, keď mestské noviny priniesli článok o vynikajúcich „rožtekoch“. Avšak už v roku 1785 ich podľa cechu predávalo pekárstvo U Scheuermanna pri Hlavnom námestí v Bratislave. Z tohto obdobia pochádza aj dodnes zachovaná receptúra na ich prípravu.

www.fantastico.biz

 

SPROUT ME

Zdravé stravovanie sa pre mňa stalo najprv nutnosťou, no vzápätí sa premenilo na vášeň. Zistila som totiž, že zdravé nie je nutne nudné a dokáže byť dokonca veľmi chutné. Možno lepšie ako čokoľvek na čo som bola zvyknutá predtým. Do toho akosi samé prišli aj klíčky. Ktoré sú nielen chutné, ale aj zábavné a ich pestovanie prináša kopec radosti. Preto som sa pred tromi rokmi rozhodla priniesť šťastie v podobe malých zelených rastliniek, ktoré sa zrodia v pohodlí každého domova aj ostatným ľuďom. Dnes si moje nakličovacie nádoby a širokú škálu semienok môžete zakúpiť na www.sproutme.sk  alebo môžete klíčky spolu so mnou stretnúť na mnohých potravinových trhoch alebo festivaloch zdravého jedla.   Už druhý krát po sebe nájdete moje klíčky aj na Eco Village 2017. Tešia sa na Vás :)   www.sproutme.sk

Zdravé stravovanie sa pre mňa stalo najprv nutnosťou, no vzápätí sa premenilo na vášeň. Zistila som totiž, že zdravé nie je nutne nudné a dokáže byť dokonca veľmi chutné. Možno lepšie ako čokoľvek na čo som bola zvyknutá predtým. Do toho akosi samé prišli aj klíčky. Ktoré sú nielen chutné, ale aj zábavné a ich pestovanie prináša kopec radosti. Preto som sa pred tromi rokmi rozhodla priniesť šťastie v podobe malých zelených rastliniek, ktoré sa zrodia v pohodlí každého domova aj ostatným ľuďom. Dnes si moje nakličovacie nádoby a širokú škálu semienok môžete zakúpiť na www.sproutme.sk alebo môžete klíčky spolu so mnou stretnúť na mnohých potravinových trhoch alebo festivaloch zdravého jedla.

Už druhý krát po sebe nájdete moje klíčky aj na Eco Village 2017. Tešia sa na Vás :)

www.sproutme.sk

 

ŽiWELL!

Sme partia piatich pivných nadšencov. Bláznivé nápady nám nikdy neboli cudzie – a v jeden večer prišiel ďalší bláznivý nápad, ktorý nás teraz zamestnáva naplno a na tie ďalšie musíme na chvíľu zabudnúť. Variť v Piešťanoch vlastné pivo - dobré, poctivé remeselné pivo, plné chuti. Také, za ktoré sa nebudeme hanbiť, a na ktoré radi pozveme rodinu a kamošov. Základ našich pív je položený na 4 základných ingredienciách – slad, chmeľ, kvasinky a voda. Žiadne enzýmy, stablilizátory, konzervanty, či iné sajrajty v ňom nenájdete. V Piešťanoch varíme naozaj poctivé remeselné pivo. Na zdravie. ŽiWELL!   www.piestanskypivovar.sk/pivo

Sme partia piatich pivných nadšencov. Bláznivé nápady nám nikdy neboli cudzie – a v jeden večer prišiel ďalší bláznivý nápad, ktorý nás teraz zamestnáva naplno a na tie ďalšie musíme na chvíľu zabudnúť. Variť v Piešťanoch vlastné pivo - dobré, poctivé remeselné pivo, plné chuti. Také, za ktoré sa nebudeme hanbiť, a na ktoré radi pozveme rodinu a kamošov. Základ našich pív je položený na 4 základných ingredienciách – slad, chmeľ, kvasinky a voda. Žiadne enzýmy, stablilizátory, konzervanty, či iné sajrajty v ňom nenájdete. V Piešťanoch varíme naozaj poctivé remeselné pivo. Na zdravie. ŽiWELL!

www.piestanskypivovar.sk/pivo

 

Zdenko Šutta - Chromus Manufacture

Každý z nás túži mať niečo originálne a jedinečné. Či už doma alebo v práci. Preto som sa rozhodol vyrábať jedinečné kúsky nábytku, dekorácií a doplnkov. Základom je recyklácia a hlavnými prvkami sú funkčnosť a dizajn. Starým vyhodeným veciam dávam druhú šancu a ľuďom robím radosť.   www.facebook.com/chomusmanufacture

Každý z nás túži mať niečo originálne a jedinečné. Či už doma alebo v práci. Preto som sa rozhodol vyrábať jedinečné kúsky nábytku, dekorácií a doplnkov. Základom je recyklácia a hlavnými prvkami sú funkčnosť a dizajn. Starým vyhodeným veciam dávam druhú šancu a ľuďom robím radosť.


www.facebook.com/chomusmanufacture

 

Purista

Purista sú mladí nadšenci, ktorí sa už dávno rozhodli, že ich koláčiky budú skvelé a lahodné, ale netradičné. Nepoužívajú biely cukor ani klasickú pšeničnú múku. V ponuke Puristu nájdete tradičné cheesecake-y, krémové tarty ale aj vegánske či RAW koláčiky. Cheesecake-y pripravujú výhradne zo syra Philadelphia, podľa pôvodnej americkej receptúry. Mnohé ich fajnové dezerty sú bezlepkové alebo bezlaktózové, pritom by ste na to ani neprišli J Určite od nich ochutnajte Original NY Cheesecake alebo vegánsky Malinovo-čokoládový tart.  www.purista.sk

Purista sú mladí nadšenci, ktorí sa už dávno rozhodli, že ich koláčiky budú skvelé a lahodné, ale netradičné. Nepoužívajú biely cukor ani klasickú pšeničnú múku. V ponuke Puristu nájdete tradičné cheesecake-y, krémové tarty ale aj vegánske či RAW koláčiky. Cheesecake-y pripravujú výhradne zo syra Philadelphia, podľa pôvodnej americkej receptúry. Mnohé ich fajnové dezerty sú bezlepkové alebo bezlaktózové, pritom by ste na to ani neprišli J Určite od nich ochutnajte Original NY Cheesecake alebo vegánsky Malinovo-čokoládový tart.

www.purista.sk

Eco Heart

Ecoheart je predovšetkým životný štýl vďaka ktorému môžete skrášliť svoje okolie a pomôcť ľuďom v núdzi. Hlavným produktom tejto značky sú ekologické zubné kefky z ktorých darujú 10% na neziskové projekty. Momentálne pracujú na obnove časti bývalej kefárne, ktorá sídlila priamo v Bratislave. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o ich projekte, môžete na stránke www.hithit.com/niejemitojedno  prípadne www.ecoheart.sk  . Samozrejme sa ich môžete spýtať aj osobne a to priamo počas Eco village 2017.

Ecoheart je predovšetkým životný štýl vďaka ktorému môžete skrášliť svoje okolie a pomôcť ľuďom v núdzi. Hlavným produktom tejto značky sú ekologické zubné kefky z ktorých darujú 10% na neziskové projekty. Momentálne pracujú na obnove časti bývalej kefárne, ktorá sídlila priamo v Bratislave. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o ich projekte, môžete na stránke www.hithit.com/niejemitojedno prípadne www.ecoheart.sk . Samozrejme sa ich môžete spýtať aj osobne a to priamo počas Eco village 2017.

 

Inštitút stresu

Inštitút stresu vznikol s cieľom predchádzať, reflektovať a riešiť dôsledky stresu.   Ponúkame pomoc tým, ktorí chcú hľadať riešenia stresových situácií a často aj zdravotných problémov, pod ktorými je stres podpísaný.   Máme vášeň pre to, čo robíme. Svojim klientom poskytujeme profesionálne služby: stres audit - meranie stresu, individuálne poradenstvo, nácvik relaxačných techník, vzdelávanie a analýzy stres faktorov pre organizácie. Poskytujeme komplexné riešenia pre jednotlivcov aj organizácie.   Okrem toho s nadšením píšeme články o strese na našom portály istres.sk a snažíme sa robiť každý deň krajším prostredníctvom facebook komunít "Pozitívne myslenie na každý deň" a "Nestresuj". S nadšením sa tiež zúčastňujeme dobrovoľných projektov a pomáhame ľuďom so sociálne slabším zázemím.   www.istres.sk

Inštitút stresu vznikol s cieľom predchádzať, reflektovať a riešiť dôsledky stresu. Ponúkame pomoc tým, ktorí chcú hľadať riešenia stresových situácií a často aj zdravotných problémov, pod ktorými je stres podpísaný. Máme vášeň pre to, čo robíme. Svojim klientom poskytujeme profesionálne služby: stres audit - meranie stresu, individuálne poradenstvo, nácvik relaxačných techník, vzdelávanie a analýzy stres faktorov pre organizácie. Poskytujeme komplexné riešenia pre jednotlivcov aj organizácie. Okrem toho s nadšením píšeme články o strese na našom portály istres.sk a snažíme sa robiť každý deň krajším prostredníctvom facebook komunít "Pozitívne myslenie na každý deň" a "Nestresuj". S nadšením sa tiež zúčastňujeme dobrovoľných projektov a pomáhame ľuďom so sociálne slabším zázemím.

www.istres.sk

 

ŠUNGIT TIME

Známy stánok so zdravou vodou ŠUNGIT TIME® patrí so svojim sortimentom už k tradičným vystavovateľom na  EcoVillage. Aj tento rok budete mať možnosť občerstviť sa ekologicky upravenou vodou na báze horniny šungit, spoznať účinky šungitovej vody na organizmus, či zakúpiť si produkty v akciovej cene. Novým produktom v ponuke ŠUNGIT TIME® je 100% prírodné šungitové mydlo na telo aj tvár, ocenia ho predovšetkým ľudia s problematickou pokožkou. Viac informácii o tejto prírodnej kozmetike na báze šungitu a o tom, ako vznikla a pre koho je určená sa dozviete aj tu: http://sungittime.sk/exkluzivne-sungitove-mydlo-cierna-novinka-pultoch-vasich-oblubenych-lekarni-bio-obchodov/

Známy stánok so zdravou vodou ŠUNGIT TIME® patrí so svojim sortimentom už k tradičným vystavovateľom na  EcoVillage. Aj tento rok budete mať možnosť občerstviť sa ekologicky upravenou vodou na báze horniny šungit, spoznať účinky šungitovej vody na organizmus, či zakúpiť si produkty v akciovej cene. Novým produktom v ponuke ŠUNGIT TIME® je 100% prírodné šungitové mydlo na telo aj tvár, ocenia ho predovšetkým ľudia s problematickou pokožkou. Viac informácii o tejto prírodnej kozmetike na báze šungitu a o tom, ako vznikla a pre koho je určená sa dozviete aj tu: http://sungittime.sk/exkluzivne-sungitove-mydlo-cierna-novinka-pultoch-vasich-oblubenych-lekarni-bio-obchodov/

 

Ina Budovská

Som textilná a odevná výtvarníčka  snažiaca sa cez svoju tvorbu už skoro 10 rokov o znovuobjavenie hodnoty ručnej výšivky a jej implementáciu na súčasný design.  Pri tvrobe hľadám nové formy pričom sa snažím zachovať tradičné postupy, ale zároveň objavovať stále nové cesty.   Na tohtoročnom Eco Village 2017 sa budem počas svojej prednášky venovať najmä téme  " KVALITA versus KVANTITA a UDRŽATEĽNÁ MÓDA - včera, dnes a zajtra."

Som textilná a odevná výtvarníčka  snažiaca sa cez svoju tvorbu už skoro 10 rokov o znovuobjavenie hodnoty ručnej výšivky a jej implementáciu na súčasný design.  Pri tvrobe hľadám nové formy pričom sa snažím zachovať tradičné postupy, ale zároveň objavovať stále nové cesty.

Na tohtoročnom Eco Village 2017 sa budem počas svojej prednášky venovať najmä téme  " KVALITA versus KVANTITA a UDRŽATEĽNÁ MÓDA - včera, dnes a zajtra."

 

Zdravé sladkosti

Máte stále chuť na sladké? Nemusíte sa preto trápiť a obmedzovať. Majte pôžitok pri maškrtení a dobrý pocit zároveň. Trendom dnešných dní je starať sa o svoje zdravie. V zdravých sladkostiach spojíte príjemné s prospešným. Našim cieľom je postarať sa, aby ste mali tie najkvalitnejšie zdravé sladkosti.

Máte stále chuť na sladké? Nemusíte sa preto trápiť a obmedzovať. Majte pôžitok pri maškrtení a dobrý pocit zároveň. Trendom dnešných dní je starať sa o svoje zdravie. V zdravých sladkostiach spojíte príjemné s prospešným. Našim cieľom je postarať sa, aby ste mali tie najkvalitnejšie zdravé sladkosti.

 

Slovenská mydláreň

Venujeme sa výrobe prírodných mydiel, kozmetiky a ekologických sójových sviečok.  www.mydlaren.sk

Venujeme sa výrobe prírodných mydiel, kozmetiky a ekologických sójových sviečok.

www.mydlaren.sk


 

Náš príbeh aj na Instagrame