Predstavujeme predajcov pre rok 2019

 
 
 
 
cierne.png

Medáreň

Rodinný včelí ranč MEDÁREŇ je tu pre tých ľudí, čo dbajú o svoje zdravie, pre tých, čo majú radi prírodné produkty. Ponúkame produkty, ktoré patria svojou kvalitou na popredné svetové miesto, čoho dôkazom je aj bronzová medaila za agátový med na medzinárodnej súťaži APISLAVIA v roku 2016. Budeme radi, ak vyskúšate liečivé účinky nášho medu, včelieho peľu, propolisovej tinktúry či materskej kašičky. Dovoľte nám stať sa Vaším rodinným včelárom.

Petbelle - official logo.png

Petbelle
100% BIO produkty pre starostlivosť o psov. Vyrábané na Slovensku.

Fco.png

FantastiCo

Nie sme jediní, ktorí tvrdia, že dobré jedlo je umenie. Ako milovníci tohto umenia FantastiCo ponúka fantastické Bratislavské rožky vlastnej výroby. Vyrábame z prvotriednych ingrediencií, poctivo a s láskou.

NYC.jpg

NYC CORNER

NYC Corner spestril bratislavskú street foodovú scénu kvalitnými hotdogmi za prijateľné ceny. Základom sú kvalitné párky s viac ako 90% obsahom mäsa a čerstvé rožky, ktoré im každé ráno dodáva priamo pekár. Čerstvá chrumkavá zelenina a zaujímavé dresingy sú samozrejmosťou. Špecialitou je tzv. pulled pork hotdog s veľmi pomaly pečeným bravčovým plieckom.

kompostujme.png

Kompostuj.me

Podporujeme a realizujeme návrat bioodpadov do prirodzeného kolobehu. Presadzujeme ich kompostovanie ako jeden zo spôsobov spracovania, ktorý nezaťažuje životné prostredie a jeho produktom je hodnotná surovina. Životné prostredie nám nie je ľahostajné, preto inšpirujeme a motivujeme k zmene u jednotlivca.

Buchtaren.jpg

Buchtáreň

Ponúkame na akciách ručne robené, tradičné domáce buchty najvyššej kvality.
Spolu s roztopeným maslom, rôznymi posýpkami, ovocím a topingom im neodoláte!

lyra.jpg

LYRA Chocolate

Ručne vyrábané čokolády a čokoládové produkty z Kolumbijských plantáží fino de aroma.

ilfred.jpg

Wilfred - sypané čaje

Sme mladá, svieža, rodinná firma s túžbou vytvárať pre vás tie najchutnejšie a najkvalitnejšie sypané čaje.

13418622_582897658579264_1874221161711551703_o.png

Herbert Sirupy

Domáce sirupy s prichuťami, ktoré ste ešte nikdy neochutnali!

saipo.jpg

Saipo

S radosťou a láskou pre Vás vyrábame toaletné potreby - mydlá a tuhé šampóny, kúpeľové soli, šumivé a penivé tablety do kúpeľa, masážne oleje aj oleje do kúpeľa. Všetky výrobky vyrábame ručne podľa tradičných receptúr. Finalizácia výrobkov prebieha tiež pod našimi rukami, preto každý výrobok je originál! (dva rovnaké nenájdete).

FLEXITY_logo_lifestyle_square.jpg

Flexity

Flexity je miesto pre skutočných milovníkov pohybu, najmä jogy, pilates, pole dance, fitnes, jumping, aerial, acrojogy a podobne. Prinášame na trh materiály a produkty, ktoré milujú nielen vaše telo ale aj prírodu. Produkty sú vyrábané z ekologických materiálov čím prispievajú k znižovaniu znečistenia našej spoločnej planéty. Okrem podložiek na jogu, obalov na jogamatky, ponožiek na jogu a oblečenia u nás nájdete mnoho pomôcok a doplnkov, ktoré posunú vaše cvičenie na vyššiu úroveň.

vani.png

Vani

Ekologická drogéria do domácnosti, ktorá je šetrná k prírode, vašemu domovu a rodine a môžete si ju načapovať a znižovať tak množstvo vyprodukovaného odpadu.

u dobro.jpg

U Dobrožrúta

Prvá zero waste obchod s eko produktami.
*Čerstvé kváskové a bezlepkové vegan pečivo
*Vegánske a bezlepkové koláčiky
*Potraviny a iné na váhu
*Dizajnové ekologické produkty pre život a domácnosť
*Čapovaná drogéria

tekvicka.jpg

Tekvička

Naša rodinná firma sídli v Malom Cetíne pri Nitre. Pestovaním tekvíc sa zaoberáme od roku 2002. V roku 2017 sme začali zaoberať aj lisovaním olejov. Lisujeme na šnekových lisoch za studena.

pure nuts.png

Pure Nuts

Rodinka potravín, ktoré ti nabijú baterky!
Skutočná energia so 100% prírodným zložením.

denimize.jpg

Denimize

Sme malá rodinná dielnička (matka a dcéra plus detičky ako inšpirácia a asistencia ) , dávame nový život starým materiálom . U nás nájdete výrobky z denimu a iných materiálov. Podporte nás v redukovaní odpadu.

eatgreeen lofo fb.png

EatGreen

Prinášame alternatívne riešenia voči jednorázovým plastom, ktoré nám znečisťujú každý kút planéty. Ideálne aj pre reštaurácie, fastfood, festivaly ale samozrejme vhodné aj do domácností.

Všetky naše produkty sú 100% prírodné, recyklovateľné, certifikované a biologicky rozložiteľné.

1a.jpg

Raw snack

Ak máte radi sladkosti, ale zároveň chcete žiť zdravšie, Raw snack je ideálnou voľbou! Zdravé chutné raw koláčiky a tortičky vlastnoručne vyrobené z kvalitných bio surovín.

logo chranena dielna.png

Majolika - R

Ako tradičná dielňa sa už od roku 1990 snažíme priblížiť krásu ručne vyrábanej keramiky širokej verejnosti. Do každého výrobku vkladáme okrem dlhoročných skúseností aj ľudskosť, lásku a múdrosť našich predkov. Nájdete u nás tradičnú farebnú, modrú, zelenú a habánsku majoliku. Pri nových tvaroch a dekóroch spájame inovatívny prístup s overenými technikami.

glutenfreaks_logo_RGB.jpg

Glutenfreeaks

Bezlepkový bufet na kolesách, ktorý ponúka nielen burgre, tortilly, ale i mnoho iných dobrôt, samozrejme všetko gluten free.

image.png

Bylinky spod Tatier

Prírodná medicína z našej rodinnej bylinnej farmy z Liptova prináša alternatívnu liečbu pomocou bylín, prevenciu a zároveň aj predaj bylín štiav, čajov,, tinktúr, olejov, esencií. Medzi najobľúbenejšie a zároveň najpredávanejšie patria šťavy a čaje z rakytníka, arónie, brusníc a čučoriedok. Naše liečivé bylinky sú 100% prírodné a rady a recepty sú overené a vyskúšané na 7 generáciách. Naši pra pra pra.....predkovia v rodine sa venovali bylinkám, niektoré recepty sa zachovali v písomnej forme, niektoré sa podávali ďalej len ústnym podaním.

Snímka obrazovky 2019-04-08 o 11.36.51.png

Petit Lulu

Moderné látkové plienky s priateľským prístupom k prírode. Plienky sú z prírodných materiálov vhodných už pre najmenšie detičky od narodenia. Bambus je prirodzene antibakteriálny, nedráždi ani tú najcitlivejšiu pokožku.

Snímka obrazovky 2019-04-08 o 11.41.53.png

Woollies

Originálne slovenské detské body z merino vlny a bio bavlny. Rastúce oblečenie pre Vaše detičky, ktoré budú používať dlhšie a vždy s úsmevom.

18057080_1542409929111332_7086822449542557164_n.jpg

Valovič - Kvapky z prírody

Už cez 100 rokov pomáhajú tieto bylinné kvapky, vyrábané podľa chránených receptúr z darov prírody, zlepšiť životy ľudí. Toto umenie rozvíjal Jozef Valovič viac ako 35 rokov. Jeho znalosti v obore ocenila aj svetoznáma francúzska firma BOIRON, zaoberajúca sa výrobou homeopatických liečiv, udelením čestného titulu "DOKTOR HOMEOPATIE".

Snímka obrazovky 2019-04-11 o 11.07.25.png

LAPAJ

Pomalá detská móda
LAPAJ šije a navrhuje pohodlné a originálne oblečenie pre deti . Jednoduchosť, funkčnosť a kvalitu vnáša do každého kúsku oblečenia, ktoré vytvorí. Inšpiráciu nachádza v prírode a každodennom živote v ktorom zastáva rolu mamy dvoch malých lapajov.
Oblečenie je šité jednou osobou na Slovensku. Je to poctivá ručná práca vychádzajúca z princípov pomalej módy.
Oblečenie vyrábané v malých sériách z organických materiálov.

18485772_461258297548604_5464918109982666065_n.png

Nuttery

Poctivá ručná výroba rastlinných nápojov a jogurtov vyrobených z mandlí, lieskovcov a maku.
Nuttery produkty sú čisto prírodné a preto neobsahujú žiadne konzervanty, cukry, arómy a iné aditíva.
Bez laktózy a gluténu.
Ľahko recyklovateľné.

bezpozadia.png

Nika šije/Uši mi to

Ekologické obaly na potraviny, ktoré šetria prírodu a navyše sú tak krásne :). Majme srdce a spravme aspoň malý krok k tomu, aby naše deti spoznali prírodu ako ju poznáme my.
#bezodpadu #stopsackom #vrecuskanaovocieazeleninu

DEB logo bez kruhu, cierne.png

Debničkári

Voláme sa "Debničkári" a prichádzame za vami, aby sme vám predstavili zaujímavejšiu cestu k zelenine a ovociu pre vás. Pre každého kto rád skúša nové veci a nebojí sa výziev. Debničkový model je najobľúbenejším spôsobom distribúcie čerstvých, lokálnych a sezónnych produktov priamo k vám. Funguje tak, že farmár vypestuje svoju úrodu a my "debničkári" vám ju pravidelne sprostredkujeme priamo k vašim dverám, prípadne do distribučných miest.

Snímka obrazovky 2019-04-16 o 10.20.41.png

URBAN Coffee

Káva pripravovaná z najkvalitnejších kávových zŕn z plantáží celého sveta. Praží sa niekoľkokrát do týždňa a vďaka sofistikovanému odvetrávaniu aj počas plnej prevádzky kaviarne. Gurmáni, ale aj zvedavci, môžu obohatiť tradičné posedenie pri káve aj tak trochu nezvyčajným zážitkom.

logo MM.jpg

Miloš Máťuš - vinohradníctvo a vinárstvo

Hrozno na všetky vína si sami dopestovávajú manželia Máťušovci a venujú mu nadštandardný pestovateľský servis. Vína vyrábajú prevažne klasickou metódou s výnimkou kontrolovaného kvasenia pri niektorých bielych vínach. To znamená že si zachovávajú prirodzenú, charakteristickú
vôňu a chuť , ktorá sa nachádza v hrozne z nášho račianskeho podlažia. A to bez použitia aromatických kvasiniek, alebo enzýmov štiepiacich chuť a vôňu.

Snímka obrazovky 2019-04-16 o 10.25.39.png

Humanity House

Oblečenie a tašky vyrobené z prírodných, recyklovaných či ekologických materiálov. Produkty na našej stránke pochádzajú od producentov, ktorí sa zaručili že pri ich výrobe dodržiavali najvyššie etické a morálne štandardy. Na dodržiavanie týchto pravidiel neustále dohliadajú nezávislé organizácie na úrovniach pestovania bavlny, jej spracovania a produkcie finálnych výrobkov. Kúpou týchto výrobkov pomáhate bojovať proti znečisťovaniu prírody, porušovaniu ľudských práv v rozvojových krajinách, a zabezpečujete tým pravidelnú a spravodlivú mzdu pre pestovateľov, spracovateľov a výrobcov po celom svete.

Snímka obrazovky 2019-04-23 o 7.30.29.png

TOP-ART Chránená dielňa

Autorkou a realizátorkou myšlienky zriadenia Chráneného pracoviska je Ing. Silvia Krkošková, ktorá už od roku 2006 pracuje ako živnostníčka a má vytvorenú svoju kreatívnu dielňu. Dôvodom na zriadenie takéhoto pracoviska boli vlastné skúsenosti so zdravotne postihnutými ľuďmi vo svojej blízkosti.

Snímka obrazovky 2019-04-24 o 9.50.33.png

Koun

Najlepšie gelato v meste tak príďte a ochutnajte. Počas 4 hodín budete môcť ochutnať aj na Eco Village 2019.

KOUN JE RODINNÁ FIRMA, vážiaca si každého zákazníka, ktorý túži zažiť "malé Taliansko s veľkým srdcom". Práve preto pre Vás budeme každé ráno zbierať hviezdy, napĺňať čarovný stroj a vyrábať ručne pravé "Gelato" aby sme Vám vyčarili úsmev na tvári a darovali kúsok sladkého života.

27173615_1562073660541731_8634309502784527601_o.png

Pivovar Liptovar

Skvelé čapované pivko práve pre Vás! Pivovar Liptovar nadväzuje na tradíciu pôvodných remeselných pivovarov na Liptove. V súčasnosti varenie prebieha klasickou technológiou pri použití tradičných surovín: sladu, miestnej vody, chmeľu a kvasníc. Naša produkciu predstavujú len nepasterizované a nefiltrované pivá, ktoré nadchýnajú svojou chuťou.

Snímka obrazovky 2019-05-01 o 6.55.34.png

Ryska

Prišli sme na slovenský trh so skutočne zdravou tyčinkou, ktorá výborne chutí a nazvali sme ju Ryska.

Je vhodná pre všetky vekové kategórie a uspokojí aj tie najmlsnejšie jazýčky :).

Namiesto múky používame kvalitný srvátkový proteín, namiesto cukru používame stéviu a brezový cukor.

Celá výroba tyčiniek je ručná a prebieha v Bratislave z našich surovín.